logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Święto Kobiet w Gminie

    z dnia: 2008-03-18
Do świętowania Dnia Kobiet zaprosił mieszkanki Gminy Poczesna Wójt Krzysztof Ujma. 8 marca w Nieradzie odbyła się uroczystość, na którą zostały zaproszone przedstawicielki wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Poczesna. Święto rozpoczęło się eucharystią odprawianą przez proboszcza parafii pw. świętych Piotra i Pawła ks. Marka Włoch, który w swoim słowie podkreślał niezwykłą rolę świętych biblijnych niewiast, przywołując ich posłannictwo, odwagę, mądrość i determinację.
Święto Kobiet w GminieŚwięto Kobiet w Gminie
Po eucharystii zebrani zgromadzili się na sali OSP Nierada, gdzie czekał przygotowany przez tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich poczęstunek.

Gmina Poczesna Zanim jednak przystąpiono do wspólnej wieczerzy Wójt Gminy razem z Wice Wójtem Andrzejem Lech złożyli Paniom serdeczne życzenia.Gmina Poczesna Wieczór z pewnością ubarwił dodatkowo występ Szkoły Tańca „Grand Dance” oraz Zespół „Wrzosowianie”.