logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Szanowni Państwo,

    z dnia: 2023-03-24
Informujemy,
infor-kontrolainfor-kontrola
że pracownicy Urzędu Gminy podczas przeprowadzania kontroli nieruchomości lub innych czynności służbowych legitymują się upoważnieniem lub legitymacją służbową podpisaną przez Wójta Gminy Poczesna. Upoważnienia podpisane przez Wójta mają również przedstawiciele firm działający w porozumieniu z Gminą.
Gmina Poczesna nie poleca, nie rekomenduje oraz nie bierze odpowiedzialności za oferty usług przedstawiane przez przedstawicieli firm nie posiadających w/w upoważnienia.
Jednocześnie informujmy, że w związku z Ustawą z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków, świadectwo charakterystyki energetycznej jest obowiązkowe tylko dla lokali i budynków:
1) zbywanych na podstawie umowy sprzedaży;
2) zbywanych na podstawie umowy sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3) wynajmowanych.
Każdy właściciel nieruchomości samodzielnie decyduje o potrzebie wykonania świadectwa charakterystyki energetycznej dla swojej nieruchomości oraz o zakupie innych usług proponowanych przez przedstawicieli firm.
Prosimy o ostrożność i przemyślane podejmowanie decyzji w tym zakresie.
W sytuacjach niezrozumiałych dla mieszkańców prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy Poczesna nr tel: 34 3274-116, 34 3274-126, 604 614 818, 784 062 521 lub bezpośrednio do Wójta Gminy Poczesna tel. 604 614 878.
                                                                                                         
Urząd Gminy Poczesna
                                                                                                          ul. Wolności 2
                                                                                                          42-262 Poczesna
zam. an