logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

URZĄD MARSZAŁKOWSKI OGŁOSIŁ

    z dnia: 2019-05-23
WYNIKI DOTYCZĄCE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII W dniu 22 maja 2019r. Urząd Marszałkowski opublikował wyniki naboru Nr RPSL.04.01.03-IZ.01-24-199/17, w ramach którego Gmina Poczesna wspólnie z Gminą Blachownia i Gminą Poraj, w 2018 roku, złożyła wniosek pn. „Odnawialne źródła energii w gminach Blachownia, Poczesna i Poraj”.
Przedsięwzięcie dotyczyło montażu instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz wymiany kotłów na kotły opalane pelletem. Wniosek pomimo zajęcia bardzo wysokiego, 10-go miejsca na 125 wnioskodawców, którzy złożyli projekty, nie otrzymał dofinansowania. Pula środków finansowych, którymi dysponował Urząd Marszałkowski pozwoliła na przyznanie dofinansowania tylko czterem wnioskodawcom… W związku z powyższym przedmiotowy wniosek znalazł się na 6-tym miejscu listy rezerwowej, na sto ostatecznie pozytywnie ocenionych wniosków. Wyniki naboru można sprawdzić na stronie: https://rpo.slaskie.pl/lsi/nabor/255.
Urząd Gminy Poczesna