logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Wrzosowa

    z dnia: 2023-11-08
„Modernizacja budynku użyteczności publicznej/społecznej we Wrzosowej”.
wrzosowawrzosowa
W ramach III Edycji (PGR) Gmina Poczesna otrzymała 4 018 000 zł na modernizację budynku użyteczności publicznej w miejscowości Wrzosowa. Po rozstrzygniętym przetargu 5 października 2023 roku Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma podpisał umowę na remont i modernizację budynku użyteczności publicznej w miejscowości Wrzosowa, przy ulicy Strażackiej 27. Został już przekazany plac budowy i niebawem rozpoczną się prace remontowe. Informujemy, że w związku z planowanym remontem punkt pobrań został przeniesiony na parter budynku Ośrodka Zdrowia we Wrzosowej, wejście znajduje się z prawej strony budynku- o czym informuje dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminnego Zespołu Ośrodków Zdrowia w Poczesnej - Aneta Sowińska.
Prosimy Państwa o zachowanie szczególnej ostrożności na ogrodzonym terenie oraz parkowaniu pojazdów wzdłuż ulicy Strażackiej.
Iwona Skorupa


zam. an