logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Z cyklu

    z dnia: 2023-11-23
spotkań z przedsiębiorcami.
kempakempa
Wójt Gminy Poczesna, kontynuując cykl spotkań z przedsiębiorcami odwiedził działającą od 1 lipca 1993 roku firmę rodzinną, która w tym roku - w lipcu - obchodziła swoje 30-te urodziny. To kolejne spotkanie z przedsiębiorcami z terenu gminy Poczesna, którzy wyrazili chęć przedstawienia swojej firmy. Wizyta odbyła się w środę, 22 listopada 2023 roku. Wójt Gminy Poczesna – Krzysztof Ujma podziękował Małgorzacie Kempie za zaangażowanie w pomoc na rzecz naszych Rodaków zamieszkujących na Kresach, poprzez udział w Akcji „ Święty Mikołaj na Kresach 2023” przekazując kwiaty oraz podziękowania „Wyrażam wdzięczność za tak wielkie serce, za bezinteresowną pomoc, dziękuję za chęć pomagania i niesienia pomocy innym, dobro zawsze powraca do tych którzy je czynią”. Podczas wizyty rozmawiano o działalności firmy, perspektywach rozwoju i dalszej współpracy z Samorządem Gminy Poczesna.
Małgorzata Kempa to właścicielka firmy „Wyrób i sprzedaż zniczy „Małgorzata”” znajdującej się w Bargłach, przy ulicy Śląskiej 180. oraz laureatka SYDERYTÓW 2022 w kategorii - Przedsiębiorczość. „Małgorzata" jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się produkcją i sprzedażą zniczy, lampionów nagrobkowych, wkładów parafinowych oraz olejowych. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment zniczy o bogatym wzornictwie i różnorodności kolorów. Każdemu klientowi firma zapewnia miłą i fachową obsługę, terminowe dostawy oraz konkurencyjne ceny. Współpracuje z największymi producentami pojemników szklanych, a także z dostawcami najwyższej jakości parafiny z całej Europy. Posiada rozbudowany park maszynowy, w tym również własną linię produkcyjną. Firma Pani Małgorzaty Kempy daje miejsca pracy wielu mieszkańcom Gminy Poczesna i okolic. Filarami działalności są: nowoczesny park maszynowy, efektywny zespół stałych, doświadczonych pracowników.
Firma Pani Małgorzaty Kempy niejednokrotnie włącza się w przedsięwzięcia i projekty realizowane przez samorząd Gminy Poczesna. Od pięciu lat Małgorzata Kempa czynnie angażuje się w akcję charytatywną „Mikołaj na Wileńszczyźnie”, organizowaną przez Towarzystwo Patriotyczne „Kresy” i tym samym pomaga Polakom mieszkającym z dala od Ojczyzny. Bardzo ceni sobie swobodę działania i nie wyobraża sobie, żeby ktoś był dla niej szefem. Praca w Firmie przynosi Pani Małgorzacie wiele satysfakcji, bo po pierwsze kocha ludzi i współpracę z nimi a po drugie praca daje Jej przyjemność i wkłada w nią 100% swojej energii. Po prostu znalazła swoje miejsce na Ziemi.
Iwona Skorupa; fot. Iwona Skorupazam. an
 
kempakempa
kempakempa
kempakempa
kempakempa
kempakempa
kempakempa
kempa
kempa
kempa
kempa
kempa
kempa