logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Zakończenie sezonu

    z dnia: 2021-05-11
Pomimo trudności związanymi z trwającym stanem epidemii w naszym kraju, z dużymi przerwami zakończono ten ciężki sezon 2020/2021 rozgrywek w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna, które miały miejsce w Hali sportowej Szkoły Podstawowej w Poczesnej. Rozgrywki wpisują się w Gminny Program Profilaktyki „STOP UZALEŻNIENIOM”.
stopstop
Liga zakończyła się nietypowo, gdyż z powyższych względów podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek na obecnym etapie II rundy, a klasyfikację końcową oparto na podstawie RATIO po I rundzie.
W związku z powyższym klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1. KEBEAB GMINABLACHOWNIA.PL CISIE
2. KS JEDNOŚĆ MYSZKÓW
3. OLIMP KAMIENIC POLSKA  
4. SPARTAKUS KRZEPICE
5. BOROWE
6. GROM POCZESNA
7. POL-CARS TEAM
8. FLEEXO
9. TRS MILLENIUM MYSZKÓW
10. 3S
11. OLD BOYS CZĘSTOCHOWA
12. TKKF ENERGOSPORT
13. AZJA TEAM
14. GROM JUNIOR POCZESNA
Podsumowanie Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego z uroczystym wręczeniem medali, pucharów i dyplomów planowane jest w miesiącu czerwcu.
Dodatkowo, Zarząd ALTS w Częstochowie podjął uchwałę o zorganizowaniu w tym sezonie rozgrywek o Puchar Ligi ALTS w Częstochowie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.
Rozgrywki będą rozgrywane systemem do dwóch porażek. Od przodu drużyny zajmą miejsca 1-2. (finał o mistrza), od tyłu nastąpi walka o miejsce trzecie. Mecze będą rozgrywane, podobnie jak spotkania ligowe, tj. dziewięć singli i jeden debel. Wygrywa drużyna, która osiągnie lepszy bilans pojedynków. W przypadku remisu, o zwycięstwie zadecydują sety. W przypadku remisu w setach, o zwycięstwie zdecyduje pojedynek wytypowanych najlepszych zawodników (po jednym zawodniku z każdej drużyny) do trzech wygranych setów.
W każdej rundzie drużyny rozegrają mecz do "pierwszego zwycięstwa".
Puchar Ligi ruszy najprawdopodobniej we wtorek 1 czerwca 2021 roku. Losowanie pucharu odbędzie się 6 maja 2021 roku w Poczesnej. Do zawodów zostają dopuszczone wszystkie drużyny grające w obecnym sezonie w ALTS w Poczesnej.
Dla trzech najlepszych drużyn ligi ALTS w Częstochowie, w tym dla najlepszego zawodnika, oraz dla trzech najlepszych drużyn w Pucharze Ligi ALTS w Częstochowie, zostaną ufundowane puchary oraz medale.
Paweł Wisniewski
Źródło: https://www.facebook.com/ALTSCzestochowa
 
 
zam. an