8 miejsce reprezentantów Gminy Poczesna, na
z dnia: 2017-05-23W tym roku, tym razem w Rędzinach, odbyła się po raz drugi Spartakiada Gmin. W ubiegłym roku zawodnicy z Gminy Poczesna, w klasyfikacji ogólnej, zajęli 15 miejsce. W tym roku byliśmy na ósmym. Gratulacje.
Naszych zawodników zagrzewał do walki, m.in., zastępca wójta – Andrzej Lech, który w sportowych zmaganiach brał również czynny udział.
Red.
Wyniki: II SPARTAKIADA GMIN POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO. Rędziny, 20.05.2017
PIERWSZE „TRÓJKI”
PIŁKA NOŻNA :
-
MYKANÓW (Makles Grzegorz, Kociszewski Jan, Skowron Filip, Kucharczyk
Dawid, Wolbisz Marcin, Suwka Damian, Kiciński Marcin,
Puchała Hubert, Majchrzak Kacper, Sobczyk Jakub)
-
BLACHOWNIA (Juliusz Pyda, Oskar Wolski, Daniel Szałaj, Nikodem Grabarczyk,
Kacper Lisek, Jakub Maszewski, Cyprian Ordon, Marcel Lankamer,
Marcel Jelonek
-
POCZESNA (Sebastian Pietrajczuk, Michał Dekiela, Grzegorz Dekiela, Piotr Kita,
Szymon Kaźmierczak, Dominik Wąsiński, Bartłomiej Kita)
STRZAŁY DO BRAMKI:
-
OLSZTYN Dariusz Górecki, Roman Radecki
-
LELÓW Krzysztof Molenda, Grzegorz Sikora
-
KONIECPOL Mariusz Bobrowski, Dariusz Saternus
BIEGI NARCIARSKIE:
-
JANÓW Dawid Ossyra, Emilia Szczepanek
-
KŁOMNICE Adam Śliwakowski, Marek Szymczak
-
MSTÓW Krzysztof Choryłek, Paweł Derda
RZUT WAŁKIEM:
-
MYKANÓW Sonia Rybaniec, Anna Dudek
-
MSTÓW Teresa Nowakowska, Magdalena Tyras
-
OLSZTYN Edyta Czajkowska, Alicja Matyja
„DZIURAWE WIADRO”:
-
PRZYRÓW Oliwia Czyż, Leszek Lewandowski, Zbyszek Lewandowski,
-
-
Mirosław Maciąg,
-
-
-
STARCZA Mateusz Morek, Jakub Ziora, Kamila Księżyk, Wiktoria Huras
-
MSTÓW Marzena Nowakowska, Magdalena Tyras, Teresa Nowakowska,
Marcin Kempa
SIATKÓWKA:
-
MYKANÓW Aneta Grabińska, Bartosz Jabłoński, Radosław Gołębiowski
-
KONOPISKA Wiktoria Kozik, Krystian Siwek, Emilian Baor, Bartosz Kosowski,
Natalia Gondro
-
RĘDZINY Łukasz Borkowski, Jakub Każmierski, Julia Wołek, Natalia Kowalik
TRZYMANIE CIĘŻARKA:
-
LELÓW Daniel Kozłowski
-
KONOPISKA Edward Szyja
-
KŁOMNICE Jakub Kulewniak
PRZECIĄGANIE LINY:
-
LELÓW Karolina Pytlarz, Julia Choryłek, Arkadiusz Nowak, Łukasz
Jabłoński, Dariusz Stala, Daniel Kozioł,
-
MYKANÓW Artur Rybaniec, Damian Powroźnik, Michał Szpigiel, Ewa Machoń,
Katarzyna Kłódka, Jarosław Łapeta
-
PRZYRÓW ??? (brak karty zgłoszenia)
RZUTY DO KOSZA:
-
KONOPISKA Piotr i Kacper Pyrzyna
-
MYKANÓW Bartłomiej Kluźniak, Michał Żurawski
-
POCZESNA Wiktoria Pietrajczuk, Paweł Wiśniewski
BIEG na 60m Kobiet:
-
KONOPISKA Zygadło Oliwia
-
PRZYRÓW Wiktoria Lewandowska
-
LELÓW Kinga Świątek
BIEG na 60m Mężczyzn:
-
MSTÓW Karol Sowa
-
RĘDZINY Mateusz Bajor
-
OLSZTYN Miłosz Kuter
SKOK W DAL KOBIET:
-
KONOPISKA Monika Kowalczyk
-
KRUSZYNA Rozalia Broniszewska
-
LELÓW Kinga Świątek
SKOK W DAL MĘŻCZYZN:
-
LELÓW Daniel Orawiec
-
MYKANÓW Tomasz Huras
-
KRUSZYNA Konrad Stajszczak
BIEG na 600m Kobiet :
-
MYKANÓW Sonia Rybaniec
-
MSTÓW Marta Kowalczuk
-
KONOPISKA Oliwia Sławik
BIEG NA 1000m Mężczyzn:
-
KONIECPOL Mateusz Lubczyński
-
MSTÓW Kacper Wojna
-
KŁOMNCE Zbigniew Wojtasik
SIATKONOGA
-
MYKANÓW Jan Rybaniec, Jakub Kosin, Piotr Ostrowski
-
RĘDZINY Paweł Malczewski, Marcin Wąsik, Marcin Płoszaj, Kamil Mikrus
-
DĄBROWA ZIELONA Jakub Zjawiony, Mateusz Rak, Oskar Włodarczyk
Opracował:
Wiesław Matyga – Powiatowe Zrzeszenie LZS