Sportowo i charytatywnie pod patronatem Wójta Gminy Poczesna - Krzysztofa Ujmy
z dnia: 2018-09-16
"Skrzydła wyrastają Ci tylko wtedy, kiedy biegniesz ku swemu bliźniemu"
VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking, III etap Pucharu Polski Osób Niewidomych oraz Słabowidzących, Bieg dla Nikoli i Franka w Słowiku.
BIEG CHARYTATYWNY „ Biegniemy dla Nikoli i Franka” 16.09.2018 w miejscowości Słowik gm. Poczesna. Dystans biegu ok. 5,0 km.
Wyniki:
Wyniki VII etap VIII JPNW. Słowik gm. Poczesna. 16.09.2018.
Dystans ok. 5,0 km
*Ze względów bezpieczeństwa zawodnicy Stowarzyszenia Cross startowali 1 minutę po grupie zawodników VIII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking. W tabeli podane czasy netto.
DNS- zawodnik nie stawił się na starcie
BIEG CHARYTATYWNY „ Biegniemy dla Nikoli i Franka” 16.09.2018 w miejscowości Słowik gm. Poczesna. Dystans biegu ok. 5,0 km.
Wyniki:
l.p. | zawodnik | Klub/ miejscowość | czas |
1. | Szuster Karol | Częstochowa | 0:18:58 |
2. | Ptak Tomasz | NGB Kłobuck | 0:19:54 |
3. | Bińczyk Dariusz | Zabiegani Częstochowa | 0:20:14 |
4. | Olszewski Arkadiusz | NGB Kłobuck | 0:20:25 |
5. | Kozik Rafał | Kabex Podkowa Janów | 0:20:40 |
6. | Kozubal Janusz | AZS Wrocław | 0:22:29 |
7. | Machnik Janusz | Clleo Zawiercie | 0:22:30 |
8. | Dobrzyński Arkadiusz | Zabiegani Częstochowa | 0:23:07 |
9. | Bogdański Kamil | Częstochowa | 0:23:09 |
10. | Kaciotys Mieczysław | Gdańsk | 0:23:25 |
11. | Reczulski Mariusz | Kabex Podkowa Janów | 0:23:29 |
12. | Stolarczyk Justyna | Sosnowiec | 0:23:30 |
13. | Stiller Karol | Kabex Podkowa Janów | 0:23:55 |
14. | Kobiela Daria | Kabex Podkowa Janów | 0:23:56 |
15. | Nowicki Artur | Sportczesna | 0:23:57 |
16. | Galiczak Anna | NGB Kłobuck | 0:23:59 |
17. | Karp Dariusz | AZS Wrocław | 0:24:36 |
18. | Otrąbek Tomasz | Sportczesna | 0:24:40 |
19. | Koniecki Janusz | Poczesna | 0:25:26 |
20. | Kijski Tomasz | Victoria Wrzosowa | 0:25:32 |
21. | Polewczak Mariusz | Clleo Zawiercie | 0:25:42 |
22. | Kliszewski Dariusz | Częstochowa | 0:26:11 |
23. | Barczyk Jolanta | Częstochowa | 0:26:17 |
24. | Ptak Ewa | NGB Kłobuck | 0:26:39 |
25. | Owczarczuk Anna | Białystok | 0:27:27 |
26. | Chądzyński Robert | Sportczesna | 0:27:39 |
27. | Nocuń Aneta | Częstochowa | 0:27:39 |
28. | Konieczko Izabela | Słowik | 0:27:43 |
29. | Andrzejowski Bogusław | Częstochowa | 0:27:59 |
30. | Seroczyński Marian | Korwinów | 0:29:24 |
31. | Dusiel Ewa | Częstochowa | 0:29:55 |
32. | Polewczak Aneta | Clleo Zawiercie | 0:29:56 |
33. | Świtalska Beata | Przystajń | 0:30:03 |
34. | Karpińska Zuzanna | Wrzosowa | 0:30:38 |
35. | Bartczak Mirosław | Częstochowa | 0:30:55 |
36. | Teresińska Jolanta | Częstochowa | 0:31:01 |
37. | Machowski Jan | Koziegłowy | 0:03:11 |
38. | Kowalczyk Renata | Słowik | 0:31:14 |
39. | Rajczyk Włodzimierz | Leśne Ludki Żarki Letnisko | 0:31:15 |
40. | Nowak Agnieszka | Słowik | 0:31:50 |
41. | Pawlik Dawid | Sportczesna | 0:32:21 |
42. | Niestrój Patryk | Słowik | 0:36:41 |
43. | Werner Oliwier | Poczesna | 0:37:27 |
44. | Kostiuk Zuzanna | Wrzosowa | 0:37:29 |
45. | Przytulska Bożena | Zawodzie | 0:38:20 |
46. | Pokusiński Patryk | Słowik | 0:38:50 |
47. | Roszkowski Filip | Kraków | 0:38:53 |
48. | Hubicka Julia | Korwinów | 0:41:22 |
49. | Choła Julia | Wrzosowa | 0:41:28 |
50. | Nęcka Maja | Wrzosowa | 0:42:07 |
51. | Bednarek Wiktoria | Wrzosowa | 0:42:14 |
52. | Zielińska Olga | Wrzosowa | 0:42:16 |
53. | Kołodziej Julia | Wrzosowa | 0:42:17 |
54. | Zamotyniec Nikola | Wrzosowa | 0:42:22 |
55. | Kińska Wiktoria | Wrzosowa | 0:42:26 |
56. | Pluta Marcin | Słowik | 0:42:31 |
57. | Przygódzka Aleksandra | Kocin Nowy | 0:42:34 |
58. | Markowski Robert | Korwinów | 0:18:54 1okr. |
59. | Markowski Szymon | Korwinów | 0:18:56 1okr. |
60. | Wożniak Katarzyna | Korwinów | 0:19:35 1okr. |
61. | Grabara Fabian | Korwinów | 0:19:36 1okr. |
62. | Krok Aneta | Słowik | 0:19:42 1okr. |
63. | Drewniak Henryk | Pacanów | 0:19:49 1okr. |
64. | Pokusińska Natalia | Słowik | 0:23:31 1okr. |
65. | Woźniak Kamil | Korwinów | 0:25:13 1okr. |
66. | Rakoczy Magdalena | Słowik | 0:25:14 1okr. |
67. | Pokusińska Ania | Słowik | 0:25:16 1okr. |
68. | Grabara Igor | Korwinów | 0:25:47 1okr. |
69. | Grabara Łukasz | Korwinów | 0:25:48 1okr. |
70. | Grabara Edyta | Korwinów | 0:26:01 1okr. |
71. | Rakoczy Weronika | Słowik | 0:26:41 1okr. |
72. | Rakoczy Mirosław | Słowik | 0:26:42 1okr. |
73. | Krok Roksana | Słowik | 0:27:51 1okr. |
74. | Sokołowska Ilona | Słowik | 0:33:55 1okr. |
75. | Roszkowska Olga | Kraków | 0:33:55 1okr. |
Wyniki VII etap VIII JPNW. Słowik gm. Poczesna. 16.09.2018.
Dystans ok. 5,0 km
l.P. | Zawodnik | Kat. Wiekowa | Klub/ miejscowość | Czas* |
1 | Dors Łukasz | M14 | Kabex Podkowa Janów | 0:29:06 |
2 | Stiller Karol | M39 | Kabex Podkowa Janów | 0:29:09 |
3 | Dors Grzegorz | M59 | Kabex Podkowa Janów | 0:29:11 |
4 | Mizgała Kacper | M14 | Kabex Podkowa Janów | 0:29:36 |
5 | Wójcik Wiktor | M29 | Kabex Podkowa Janów | 0:29:37 |
6 | Kołek Patryk | M14 | Kabex Podkowa Janów | 0:29:44 |
7 | Kozik Rafał | M39 | Kabex Podkowa Janów | 0:29:46 |
8 | Machnik Janusz | M49 | Clleo Zawiercie | 0:29:49 |
9 | Reczulski Mariusz | M59 | Kabex Podkowa Janów | 0:29:54 |
10 | Pękala Wiktor | M14 | Kabex Podkowa Janów | 0:30:19 |
11 | Pietrzyk Angelika | K29 | Kabex Podkowa Janów | 0:30:33 |
12 | Kołek Adam | M49 | Kabex Podkowa Janów | 0:30:34 |
13 | Polewczak Mariusz | M49 | Clleo Zawiercie | 0:30:38 |
14 | Treściński Leszek | M39 | Kabex Podkowa Janów | 0:30:44 |
15 | Bińczyk Dariusz | M39 | Zabiegani Częstochowa | 0:31:18 |
16 | Gałązka Julia | K29 | Kabex Podkowa Janów | 0:31:36 |
17 | Balicka Anna | K49 | Leśny Konik Poraj | 0:31:38 |
18 | Wojdyła Jakub | M14 | Kabex Podkowa Janów | 0:32:00 |
19 | Treścińska Justyna | K14/1 | Kabex Podkowa Janów | 0:32:11 |
20 | Pala-Skrzypczyk Danuta | K29 | Kabex Podkowa Janów | 0:32:18 |
21 | Martiński Przemysław | M14 | Stowarzyszenie CROSS | 0:32:22 |
22 | Mizgała Nadia | K14/1 | Kabex Podkowa Janów | 0:32:23 |
23 | Treścińska Julia | K14/1 | Kabex Podkowa Janów | 0:32:34 |
24 | Kita Miłosz | M14 | Kabex Podkowa Janów | 0:32:40 |
25 | Garbowsk Piotr | M49 | Stowarzyszenie CROSS | 0:33:01 |
26 | Kołek Natalka | K14/1 | Kabex Podkowa Janów | 0:33:02 |
27 | Skwirut Jerzy | M59 | Stowarzyszenie CROSS | 0:33:03 |
28 | Dobrzyński Arkadiusz | M49 | Zabiegani Częstochowa | 0:33:10 |
29 | Łyszczarz Mateusz | M29 | Kabex Podkowa Janów | 0:33:11 |
30 | Kaciotys Mieczysław | M59+ | Stowarzyszenie CROSS | 0:33:15 |
31 | Król Janusz | M59 | Częstochowa | 0:33:21 |
32 | Skrzypczak Adam | M14 | Stowarzyszenie CROSS | 0:33:25 |
33 | Janusik Krzysztof | M59 | Stowarzyszenie CROSS | 0:33:29 |
34 | Pękala Jarosław | M49 | Kabex Podkowa Janów | 0:33:40 |
35 | Polewczak Aneta | K49 | Clleo Zawiercie | 0:34:08 |
36 | Pękala Irena | K49 | Kabex Podkowa Janów | 0:34:20 |
37 | Dusiel Ewa | K59 | Viking Nordic Team Częstochowa | 0:34:31 |
38 | Machowski Jan | M59+ | Leśne Ludki Żarki Letnisko | 0:34:34 |
39 | Ciupis Krzysztof | M59 | Częstochowa | 0:34:45 |
40 | Sobucki Jakub | M14/1 | Kabex Podkowa Janów | 0:34:51 |
41 | Mizgała Nel | K14/1 | Kabex Podkowa Janów | 0:34:54 |
42 | Kita Michalina | K14/1 | Kabex Podkowa Janów | 0:35:10 |
43 | Kreczmer Marzena | K39 | Clleo Zawiercie | 0:35:12 |
44 | Kita Tomasz | M49 | Kabex Podkowa Janów | 0:35:46 |
45 | Miłak Piotr | M39 | Częstochowa | 0:36:10 |
46 | Grochowski Michał | M59+ | Stowarzyszenie CROSS | 0:36:17 |
47 | Kobiela Daria | K29 | Kabex Podkowa Janów | 0:36:18 |
48 | Szymański Władysław | M59 | Stowarzyszenie CROSS | 0:36:21 |
49 | Bigaj Maciej | M14 | Stowarzyszenie CROSS | 0:36:22 |
50 | Wrona Grzegorz | M49 | Myszków | 0:36:27 |
51 | Pękala Anna | K14/1 | Kabex Podkowa Janów | 0:36:29 |
52 | Chmielewski Rajmund | M49 | Częstochowa | 0:36:38 |
53 | Haratyk Janusz | M14 | Ryczówek | 0:36:49 |
54 | Haratyk Anna | K39 | Ryczówek | 0:36:51 |
55 | Kasprzak Bronisław | M59+ | Wręczyca Wielka | 0:36:52 |
56 | Baruch Henryka | K59+ | Dąbrowa Górnicza | 0:36:55 |
57 | Świtalska Beata | K49 | Przystajń | 0:37:00 |
58 | Pinis Agnieszka | K49 | Viking Nordic Team | 0:37:10 |
59 | Balicka Ewa | K14/1 | Leśny Konik Poraj | 0:37:19 |
60 | Suriak Ewelina | K29 | Viking Nordic Team | 0:37:25 |
61 | Paludkiewicz Lech | M49 | Broniszew Nowy | 0:37:41 |
62 | Świtalski Robert | M49 | Przystajń | 0:37:56 |
63 | Teresińska Jolanta | K49 | Viking Nordic Team | 0:38:10 |
64 | Lorens Kazimierz | M59+ | Clleo Zawiercie | 0:38:18 |
65 | Paludkiewicz Ewa | K39 | Broniszew Nowy | 0:38:35 |
66 | Wrona Marzena | K49 | Myszków | 0:38:46 |
67 | Suriak Michał | M29 | Viking Nordic Team | 0:38:56 |
68 | Barczyk Jolanta | K59 | Viking Nordic Team | 0:38:57 |
69 | Strelczuk Małgorzata | K59 | Stowarzyszenie CROSS | 0:38:58 |
70 | Contucci Ewa | K49 | Viking Nordic Team | 0:39:33 |
71 | Radziejowski Bogusław | M59 | Częstochowa | 0:39:43 |
72 | Tomzik Radosław | M39 | Kabex Podkowa Janów | 0:39:47 |
73 | Tomzik Filip | M14/1 | Kabeź Podkowa Janów | 0:39:49 |
74 | Jasinski Jozef | M59+ | Viking Nordic Team | 0:40:43 |
75 | Adamiak Małgorzata | K59 | Stowarzyszenie CROSS | 0:40:46 |
76 | Suchodolski Dawid | M29 | Stowarzyszenie CROSS | 0:41:50 |
77 | Ziarkowski Damian | M39 | Stowarzyszenie CROSS | 0:41:54 |
78 | Biel Patryk | M14 | Stowarzyszenie CROSS | 0:42:01 |
79 | Wach Elżbieta | K59+ | Dąbrowa Górnicza | 0:42:17 |
80 | Pinis Michał | M39 | Viking Nordic Team | 0:42:20 |
81 | Pendrak Jakub | M14 | Stowarzyszenie CROSS | 0:42:42 |
82 | Pinis Gabriela | K14/1 | Viking Nordic Team | 0:42:49 |
83 | Walczak Martyna | K14/1 | S.P. Słowik | 0:42:52 |
84 | Łojba Monika | K29 | Stowarzyszenie CROSS | 0:42:54 |
85 | Baruch Włodzimierz | M59+ | Dąbrowa Górnicza | 0:42:57 |
86 | Konieczko Piotr | M14/1 | S.P. Słowik | 0:43:02 |
87 | Rzepka Daria | K14 | Stowarzyszenie CROSS | 0:43:10 |
88 | Mądry Zdzisław | M59+ | Stowarzyszenie CROSS | 0:43:26 |
89 | Rajczyk Włodzimierz | M59 | Leśne Ludki Żarki Letnisko | 0:43:27 |
90 | Hrabia Józef | M59+ | Viking Nordic Team | 0:43:28 |
91 | Owczarczuk Edward | M59+ | Stowarzyszenie CROSS | 0:43:40 |
92 | Brożyna Albert | M29 | Stowarzyszenie CROSS | 0:43:41 |
93 | Błaszczyk Adrian | M49 | Leśne Ludki Żarki Letnisko | 0:44:07 |
94 | Błaszczyk Kamil | M14/1 | Częstochowa | 0:44:13 |
95 | Skarlak Nicola | K14/1 | S.P. Słowik | 0:44:15 |
96 | Szlachtowska Ewa | K59 | Stowarzyszenie CROSS | 0:44:17 |
97 | Kowalówka Kamil | M14 | Stowarzyszenie CROSS | 0:44:18 |
98 | Mach Cecylia | K29 | Częstochowa | 0:44:28 |
99 | Strzelec- Kamach Beata | K59 | Częstochowa | 0:44:29 |
100 | Wnuk Helena | K59+ | Poczesna | 0:44:35 |
101 | Di Giusto Żaneta | K49 | Częstochowa | 0:45:12 |
102 | Raźniak Beata | K49 | Częstochowa | 0:45:14 |
103 | Modrzyński Grzegorz | M39 | Stowarzyszenie CROSS | 0:47:38 |
104 | Wójcik Halina | K59+ | Stowarzyszenie CROSS | 0:48:36 |
105 | Wyderski Józef | M59+ | Stowarzyszenie CROSS | 0:48:37 |
106 | Łuka Natalia | K29 | Stowarzyszenie CROSS | 0:50:43 |
107 | Leśkiewicz Barbara | K59 | Stowarzyszenie CROSS | 0:53:58 |
108 | Tkaczyk Dorota | K59 | Stowarzyszenie CROSS | 0:53:59 |
109 | Finka Aniela | K59 | Stowarzyszenie CROSS | 0:23:51 |
110 | Fabisiak Stefania | K59+ | Stowarzyszenie CROSS | 0:23:52 |
111 | Kocik Irena | K59+ | Stowarzyszenie CROSS | 0:25:52 |
112 | Staliś Joanna | K49 | Stowarzyszenie CROSS | 0:33:56 1okr. |
113 | Lichnowski Filip | M29 | Stowarzyszenie CROSS | 0:42:57 1okr. |
114 | Lewandowska Natalia | K29 | Stowarzyszenie CROSS | 0:43:01 1okr. |
115 | Maciejewska Kaja | K29 | Stowarzyszenie CROSS | 0:43:05 1okr. |
116 | Błasikiewicz Witold | M59+ | Stowarzyszenie CROSS | DNS |
117 | Kazberuk Edyta | K59 | Stowarzyszenie CROSS | DNS |
118 | Tołwiński Kamil | M59 | Stowarzyszenie CROSS | DNS |
*Ze względów bezpieczeństwa zawodnicy Stowarzyszenia Cross startowali 1 minutę po grupie zawodników VIII Jurajskiego Pucharu Nordic Walking. W tabeli podane czasy netto.
DNS- zawodnik nie stawił się na starcie
fotorelacja i zamieszczenie wyników-Iwona Skorupa