logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Jak co roku w okresie przedświątecznym w Hali Polonia w Częstochowie został rozegrany kolejny turniej Piłkarskiej Gwiazdki.

    z dnia: 2012-12-27
Licznie zgromadzeni 21 grudnia w Hali Polonia kibice owacyjnie przyjęli informację o podpisaniu umowy pomiędzy Rakowem a mistrzem Niemiec Borussią Dortmund. Kuba Błaszczykowski, gość specjalny Piłkarskiej Gwiazdki, ma nadzieję, że pomoc z Dortmundu szybko zaowocuje w częstochowskim klubie.
Jak co roku w okresie przedświątecznym w Hali Polonia w Częstochowie został rozegrany  kolejny turniej Piłkarskiej Gwiazdki. Jak co roku w okresie przedświątecznym w Hali Polonia w Częstochowie został rozegrany  kolejny turniej Piłkarskiej Gwiazdki.

W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział sześć drużyn. Rozegrano w sumie dziewięć spotkań. W finale Raków Częstochowa zmierzył się z drużyną Trenerów. Mecz trwał 20 minut i w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem 4:4.

W tych ekscytujących wydarzeniach nie zabrakło pocześniańskiego akcentu. Pięknie zaprezentował się Zespół Tańca Estradowego TAKT pod kierunkiem Pauliny Perygi. Dziewczęta nie tylko podbiły serca publiczności, ale także wywarły ogromne wrażenie na Kubie Błaszczykowskim, który z przyjemnością pozował do zdjęć i rozdawał autografy.