logo facebook
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna
Herb Gminy Poczesna
 

Pierwszy bal już za nami

    z dnia: 2009-03-17
21 lutego, w ostatnią sobotę tegorocznego karnawału w Domu Przyjęć „Beata” we Wrzosowej odbył się I Bal Charytatywny organizowany przez Wójta Gminy Poczesna.
Pierwszy bal już za namiPierwszy bal już za nami
Przy pięknie ustrojonych na tę okoliczność stołach zasiadły pary, które w tym roku wyraziły chęć uczestniczenia w akcji pod hasłem „Dbamy o zdrowie”. Po przywitaniu zgromadzonych przez Wójta Gminy Krzysztofa Ujmę oraz Przewodniczącą Rady Gminy Lidię Kaźmierczak, umilać wszystkim wieczór zaczął profesjonalny zespół muzyczny „The Caban Band”.
Oczywiście uczestnicy zabawy nie zapomnieli o głównym celu Balu. Bawiący się swoją hojnością mogli wykazać się przy loterii fantowej i licytacji między innymi prac przygotowanych przez pracowników Gminnego Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji. Zabawa trwała do białego rana i z pewnością zapadła uczestnikom w pamięć na tyle, aby wziąć udział w przyszłorocznym balu, którego celem również będzie pomoc potrzebującym, a także dbałość o zdrowie mieszkańców Gminy Poczesna. Zebrane środki z pewnością staną się poważnym zaczynem planowanego gabinetu rehabilitacyjnego w gminie Poczesna.
Bardzo dziękujemy za obecność i wsparcie. Zapraszamy za rok.